Made to Measure

Doslovně přeloženo „vyrobeno na míru“, trochu volněji třeba i uspokojení vlastních potřeb či splnění svého snu. Jak probíhá výroba oděvů šitých na míru?

1) Výběr materiálu

Výběr oděvu na míru začíná výběrem vhodného materiálu. Pro plné uspokojení všech zákazníků vybíráme pečlivě stovky druhů vysoce kvalitních materiálů, které držíme stále skladem. Materiály nakupuje pouze u kvalitních a prověřených výrobců. Jelikož neustále sledujeme aktuální trendy, vybíráme další stovky materiálů extra pro jarní a podzimní sezónu. Formou kupónového servisu je pak možno si vybrat opravdu exkluzivní látky.

2) Design a styling oděvu

Každý oděv na míru je originálem. Avšak kromě klasických barevných či střihových variant, má u nás každý zákazník také možnost sestavit si zcela unikátní design oděvu na míru, a to například výběrem originálního kontrastního límce, barvy knoflíků, typu klopy (klasická, špičatá, smoking), obšitím knoflíkových dírek kontrastní barevnou nití, kontrastním prošitím či vyšitím vlastního monogramu nebo podpisu.

3) Pečlivé měření

Správně provedené měření je zásadní součástí celého procesu tvorby oděvu na míru, proto ho u nás provádí pouze profesionální krejčí s letitými zkušenostmi. Obleky na míru značky Bernhardt jsou jedinečné tím, že je střih oděvu upraven dle konkrétního typu postavy, aby Vám oděv padl dokonale. Díky obleku na míru dokonce lze eliminovat i drobné nedokonalosti postavy (pokles ramene, nesouměrnosti...). Nejedná se tedy o dodatečné úpravy, ale přímo o ušití dle skutečně naměřených měr.

4) Výroba přímo v České republice

Prostřednictvím našeho unikátního MTM systému jsou všechna data zaslána ke zpracování na naši centrálu v Prostějově. Následně je oděv zadán do výroby. Proces zpracování trvá zpravidla 3 až 4 týdny, ale dá se uspíšit v případě potřeby. Poté je hotový oblek připraven pro předání.

Přihlaste se k odběru novinek, slevových akcí a tipů: