Oblek na míru

Není oblek na míru jako oblek na míru. Vetšina tzv. "obleků na míru" je dnes ušita dle střihu standardní velikosti a následně přizpůsobena drobnými úpravami (zkrácení rukávu, prodloužení nohavic..). Opravdový oblek na míru je přímo ušit "na míru dané postavě", což znamená, že jsou klientovi odebrány tělesné míry a na základě těchto měr je oděv ušit a klient si také může vzhled svého oděvu seskládat od různých tvarů, kontrastních prvků až po funkční řešení.

Proces výroby obleku na míru spočívá v precizním měření klienta, výběru vhodného materiálu a stylizaci koncového oděvu. Správně provedené měření je zásadní součástí celého procesu tvorby oděvu na míru, proto ho u nás provádí pouze profesionální krejčí s letitými zkušenostmi.

Můžete si nechat ušít obleky na míru typu „Business“ pro každodenní nošení, méně formální oděvy typu „Casual“ i oděvy pro speciální příležitosti jakou jsou smoking, žaket nebo frak. V šatníku dobře oděného muže by neměl chybět plášť elegantního střihu. Ukázky stylingů najdete v naší galerii.

Přihlaste se k odběru novinek, slevových akcí a tipů: