Firemní odívání

Pro firemní klientelu nabízíme exkluzivní možnost nechat si specificky navrhnout a vyrobit firemní oděvy či uniformy na míru. Umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům a potřebám včetně návrhu kompletní kolekce s ohledem na firemní barvy a s možností vyšití firemního loga či ostatních symbolů. Vybírat můžete ze široké škály kvalitních materiálů, barevných kombinací i doplňků.

Samozřejmostí je návštěva přímo ve Vaší firmě, jelikož Vás a Vaše zaměstnance nechceme zbytečně připravovat o čas. Individuálně se vždy přizpůsobíme s ohledem na potřeby každého zaměstnance. Náš odborník provede pečlivé jednorázové měření a díky systému MTM již proto není potřeba dalších opakovaných zkoušek oděvů. Osobně také dohlédne na průběh Vaší zakázky od procesu přípravy, přes výrobu a zajistí konečné doručení formou osobního předání zakázky.

Součástí naší nabídky je také realizace zakázek většího objemu např. pánské a dámské  stejnokroje, krátké série apod. Šijeme obleky pro top management, liniový management, obchodníky, prodejce, recepce i techniky a funkční košile na míru.

Bernhardt s radostí oblékne i vaši firmu, na míru vašim požadavkům i vašemu rozpočtu.

Co učiní Váš firemní oděv unikátním?

  • podšívka ve firemních barvách
  • knoflíkové dírky ve firemních barvách – obleky i košile
  • firemní logo na Vámi zvoleném místě – obleky i košile
  • knoflíky se jménem firmy
  • košile s kontrastními prvky ve firemních barvách – manžety, límec, léga
  • a spousta dalších individuálních prvků…
Přihlaste se k odběru novinek, slevových akcí a tipů: