Košilové materiály

Při výběru vhodných košilových materiálů klademe důraz na kvalitu, ale i módnost a praktičnost. Z tohoto důvodu nabízíme materiály pouze vybraných značek – Soktas, Mileta či Albini. Materiály si můžete vybrat ve složení od bavlny, hedvábí, lnu, směsových či s elastanem. Ve skladovém programu je ihned k dispozici přes 300 druhů tkanin včetně módních potištěných materiálů, kontrastních materiálů či materiálů s finální úpravou tzv. Non-Iron. Nabídku také pravidelně obnovujeme o 30- 40 sezónních materiálů dle aktuálních trendů.

Mileta

Tradiční český výrobce tkanin Mileta a.s. patří k největším textilním výrobcům v Evropě. Disponuje vícestupňovou výrobou od bavlněné příze až po hotový výrobek.  Orientuje se na nejnáročnější bavlnářské produkty vyrobené za pomoci technologie zaručující kvalitu spojenou s dlouholetou textilní tradicí v Podkrkonoší.

Soktas

Značka Soktas  byla založena v roce 1971 v Turecku. Dnes se řadí mezi významné výrobce bavlněných a směsových tkanin na světě. Na našem skladě jsme pro Vás vybrali přes 300 bavlněných i směsových materiálů, které jsou Vám okamžitě k dispozici.

Albini

Ve světě velmi známá tradiční italská značka byla založena v roce 1876 a dnes je pod vedením již páté generace zakladatele rodiny. Se svými čtyřmi značkami a sbírkou více jak 20.000 druhů tkanin je tak schopná uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ve více jak 80 zemích světa. V nabídce lze najít od klasických stylů po sportovní či business.

Přihlaste se k odběru novinek, slevových akcí a tipů: